lotosgdansk.pl
Poznaj uroki miasta
lotosgdansk.pl
Unikalne widoki
lotosgdansk.pl
Tajemnicze zakątki

Agencja event - Łukanowscy Event Partners

Chcąc zdjąć ze swoich barków obowiązek organizowanie jakiegoś eventu, warto zlecić to zadanie odpowiedniej firmie. Warszawskie przedsiębiorstwo Łukanowscy Event Partners zajmuje się tego typu zleceniami od dawna i wiedzą oni co robić, aby wszyscy uczestnicy szkoleń, spotkań i imprez byli zadowoleni. To właśnie ilość zorganizowanych dotąd wydarzeń pozwoliła im nabrać doświadczenia, które jest niezmiernie potrzebne w tej branży.

Spotkania biznesowe na medal

Łukanowscy Event Partners organizują też liczne spotkania biznesowe, które w szczególności są adresowane do lokalnych, niewielkich przedsiębiorców. Pozwalają one zrozumieć funkcjonowanie współczesnego marketingu, pomagają przenieść firmę w przestrzeń wirtualną, a także odsłaniają wiele tajników prowadzenia małego, regionalnego biznesu. Sprawdź ofertę szkoleń i wybierz właściwe dla siebie, a być może już niedługo będziesz mógł cieszyć się kilkukrotnie większymi zyskami. Odpowiednie przygotowanie pozwoli Ci rozwinąć firmę tak jak sobie to wyobrażałeś od dawna!


Łukanowscy Events Partners Anna Łukanowska
Hetmańska 6
- Warszawa / Legionowo
tel. 606 459 286

Przemysłowy Gdańsk

Przemysłowe dzielnice Gdańska są zdecydowanie warte poznania. Nasi przewodnicy, którzy są rodowitymi Gdańszczaninami, z chęcią oprowadzą Was po najbardziej enigmatycznych zakamarkach tego miasta.